.

.

צלוחיות ירך אווז חמות, בקבוקון 7 אונקיות, בקבוק יין ויסקי עמיד בפני דליפות מנירוסטה, בקבוקון נייד לפעילויות

צלוחיות ירך אווז חמות, בקבוקון 7 אונקיות, בקבוק יין ויסקי עמיד בפני דליפות מנירוסטה, בקבוקון נייד לפעילויות

ILS 2.00

כמות
במלאי

המוצר הוא עשוי 304 עבה נירוסטה, הליכי, קל בורג ולא להחליק. הגוף והמכסה של המוצר מחוברים באמצעות שרשרת נירוסטה, המאמצת עיצוב משולב כדי למנוע ביעילות את אובדן המכסה. המוצר מרותך בלייזר ומעובד לאחר מכן כדי להפחית כתמי ריתוך ולהקל על הניקוי. תרמוס הנירוסטה הקל והמעשי שלנו קל לנשיאה, כך שתוכל לשאת איתך את המשקה האהוב עליך. אם אתה לא מרוצה עם השירות שלנו, אנא פנה אלינו. שביעות הרצון המלאה שלך היא העדיפות הגבוהה ביותר שלנו! נשמח לעזור לפתור את הבעיה שלך. מפרט : שם : נייד יין בקבוקחומר : מזון 304 נירוסטה חומרמפרט : קיבולת 7 אונקיות 198 מ ל 4 טאלאנשים ישימים : פעילויות חוצות / שימוש אישי / מתנה / אוסף / הערכהשימוש : אנא לשטוף עם אורז מחומם מים לפני השימוש. הסיר יכול להכיל חוץ יין, יין לבן, אדום יין, יין אורז, בירה, קוקטייל, וויסקיצבע : כסףאריזת מידע : 1*יין בקבוקאנו תמיד לספק ללקוחות עם סיפוק קניות ניסיון.אם יש לך שאלות על המוצרים שלנו, אנא פנה אלינו בזמן, אנו לענות ולפתור את הבעיה בשבילך בתוך 24 שעות.

מאפיינים

Name:
Portable wine bottle
Material:
Food 304 stainless steel material
Specifications:
Capacity 7 ounces≈198ml≈4 taels
Applicable people:
outdoor activities / personal use / gift / collection / appreciation
Use:
Please rinse with rice heated water before use. The pot can contain foreign wine, white wine, red wine, rice wine, beer, cocktail, whiskey
Color:
silver
Packaging Information:
1*wine bottle:
We always provide customers with a satisfying shopping experience.If you have any questions about our products,please contact us in time, we will answer and solve the problem for you within 24 hours. :

מוצרים בקטגוריה